Викладачі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили долучаються до тренінгів для фахівців за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»

Почесний землевпорядник України, старший викладач кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили Андрій Мась долучився до авторських семінарів і практичних тренінгів, що стартували 15 вересня 2022 року.  Тренінги організував декан факультету землевпорядкування  Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор економічних наук, професор Тарас Євсюковим за участі кращих європейських викладачів-практиків, зокрема  професора Томаса Йоахіма.

Томас Йоахім є екс-керівником відділу Міндовкілля, сільського господарства, охорони природи і захисту прав споживачів федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія.

На початку 2022 року Андрій Мась був одним з рецензентів навчального посібника пана Томаса «Землеустрій і консолідація земель на сільських територіях Німеччини», у якому описано процедуру конфліктного менеджменту в межах консолідації земель і розвитку сільських територій, викладено сутнісні аспекти консолідації та реорганізації земель, показані приклади вирішення типових проблем землекористування, окреслене значення консолідації земель та розвитку сільських територій у міжнародному контексті.

Під час семінарів та практичних тренінгів будуть розглянуті процедури консолідації земель з метою покращення умов виробництва та праці в сільському та лісовому господарстві,  підвищення загальної культури господарювання у сільській місцевості і розвитку сільських територій.

До участі у вебінарі запрошено представників усіх навчальних  закладів України, що готують фахівців за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».