Викладачі ЧНУ взяли участь у зимовій сесії МАН

1 грудня 2018 року в Обласному будинку художньої творчості було проведено зимову сесію для слухачів наукових секцій відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства МАН, які будуть захищати свої науково-дослідницькі роботи у цьому навчальному році.

Вже традиційно викладачі ЧНУ ім. Петра Могили беруть участь у роботі МАН. Цього разу ними стали доцент кафедри англійської мови Галина Запорожець, яка  очолює секцію «Англійська мова», та доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова, яка  стоїть на чолі секцій «Фольклорознавство» та «Літературна творчість».

Загалом цього дня працювало 8 наукових секцій: «Українська мова», «Українська література», «Світова література», «Фольклористика», «Літературна творчість», «Англійська мова» та «Німецька мова». Робота наукових секцій пройшла змістовно, а навчально-тематичні плани роботи було виконано. Всі учні отримали консультації відповідно до тем своїх науково-дослідницьких робіт, отримали практичні знання з базових дисциплін та необхідні матеріали для підготовки до контрольних робіт на конкурсі-захисті.