Викладачі ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у конференції «По осі іспанізму. Україна-Польща-Іспанія»

18 грудня 2020 року за ініціативи Факультету гуманітарних наук університету Варшави (Польща) та сприяння двох факультетів ЧНУ імені Петра Могили: Факультету політичних наук та Факультету філології (Україна) відбулася конференція «По осі іспанізму. Україна-Польща-Іспанія» на онлайн-платформі Zoom.

У конференції взяли участь викладачі ЧНУ імені Петра Могили: Анастасія Хмель (Факультет політичних наук), Олександр Пронкевич та Аліна Мозолевська (Факультет філології). Також до конференції долучилися викладачі інших університетів України, Польщі та Іспанії.

Конференція набула інтердисциплінарного характеру, оскільки під час її проведення виголосили свої промови дослідники історичного, літературного, політологічного та культурологічного спрямування. Було покладено початок плідної тристоронньої співпраці з прагненням її поглиблення в майбутньому.