Викладачі ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у конференції «По осі іспанізму. Україна-Польща-Іспанія»


18 грудня 2020 року за ініціативи Факультету гуманітарних наук університету Варшави (Польща) та сприяння двох факультетів ЧНУ імені Петра Могили: Факультету політичних наук та Факультету філології (Україна) відбулася конференція «По осі іспанізму. Україна-Польща-Іспанія» на онлайн-платформі Zoom.

У конференції взяли участь викладачі ЧНУ імені Петра Могили: Анастасія Хмель (Факультет політичних наук), Олександр Пронкевич та Аліна Мозолевська (Факультет філології). Також до конференції долучилися викладачі інших університетів України, Польщі та Іспанії.

Конференція набула інтердисциплінарного характеру, оскільки під час її проведення виголосили свої промови дослідники історичного, літературного, політологічного та культурологічного спрямування. Було покладено початок плідної тристоронньої співпраці з прагненням її поглиблення в майбутньому.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …