Викладачі ЧНУ імені Петра Могили провели інтерактивні «Уроки про ЄС» для учнів Миколаївської ЗОШ №1 імені Олега Ольжича

21 січня 2021 року в рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» (2020-2022) відбулися інтерактивні заняття «Уроки про ЄС» для учнів Миколаївської ЗОШ №1 імені Олега Ольжича.

Уроки проводили тренерки проєкту: Тетяна Лушагіна, старша викладачка кафедри політичних наук, та Тетяна Акімова, викладачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

Теоретична інформація та інтерактивні практики дали можливість учням актуалізувати та розширити знання про Європейський Союз. Впродовж інтерактивних уроків учні дізналися про історію та структуру ЄС, головні європейські цінності, інституції ЄС, співпрацю України з ЄС, а також взяли участь у пізнавальній онлайн-вікторині.

Інтерактивні уроки учні МЗОШ №1 імені Олега Ольжича проходили на платформі Zoom з використанням цифрової дошки, яка забезпечила спільну роботу для учасників та виконання різноманітних завдань.

Команда проєкту щиро вдячна директору школи Володимиру Михайловичу Заяць та заступниці директора з виховної роботи Ганні Володимирівні Строїновій за співпрацю, а учням за активну участь!