Викладачі ЧНУ імені Петра Могили отримали відзнаки від Миколаївської обласної ради та Миколаївської обласної державної адміністрації

З нагоди Міжнародного дня Молоді та напередодні святкування 30-ої річні Незалежності України, у приміщенні Миколаївської міської ради, відбулися святкові заходи у ході яких представниці Чорноморського національного університету імені Петра Могили отримали відзнаки.

Діана Олександрівна Крисінська, помічник ректора, викладач кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили, нагороджена Подякою Миколаївської обласної ради за вагомий особистий внесок у справу реалізації державної молодіжної політики, активну громадську і життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня молоді.

Ірина Вікторівна Тихоненко, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили, нагороджена Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху Миколаївщини та з нагоди Міжнародного дня Молоді.

Тож, вітаємо наших колег та бажаємо їм здоров’я, наснаги та нових успіхів!