Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь круглому столу “Медична освіта: реалії тенденції, перспективи”

29 жовтня 2019 року в Миколаївський обласній універсальній бібліотеці відбувся науковий круглий стіл “Медична освіта: реалії тенденції, перспективи”.
У ході круглого столу співробітники кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили та Миколаївського центру соціологічних досліджень ЧНУ імені Петра Могили Чорна В. О. та Локтіонова Д. А. виступили з доповідями “Медична реформа в Миколаєві: стан та перспективи реалізації”, а керівник центру Рожанська Н. В. з доповіддю “Громадська думка м. Миколаєва-2019: оцінка якості надання медичних послугах”.

Під час круглого столу відбувалася дискусія.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).