Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили провели квест «Економічні головоломки: знайди вихід» для школярів

10 квітня у 10 корпусі Могилянки викладачі ЧНУ ім. Петра Могили провели квест «Економічні головоломки: знайди вихід» для школярів 5,6,7 класів.

Нагадаємо, що цей квест є одним із серії економічних квестів та фінансових ігор, які організовано для ознайомлення дітей з основами фінансової грамотності.

Суть квесту «Економічні головоломки: знайди вихід» полягала в тому, щоб навчити дітей основам економіки простими словами. Спершу учням пояснили, що таке податки, для чого вони потрібні і що буде, якщо їх не сплачувати. Також розповіли і наглядно показали, що таке явище інфляції через гру, в якій школярі поділились на продавців та покупців айфонів.

«Ми розуміли, що дітям буде не дуже цікаво просто сидіти на місці, тому вирішили зробити активний захід – квест. Ми показали учням, що не можна просто так друкувати гроші, якщо їх бракує,  адже це не вирішить економічну проблему, а лише створить нові. Натомість пояснили, що  вдалою альтернативою може стати борг. І школярі під час квесту знаходили QR-коди в різних аудиторіях університету, що давало їм можливість взяти необхідну суму в борг. На цьому етапі ми вчили дітей тому, що взяті в борг кошти треба обов’язково інвестувати», – розповідає один з організаторів цього квесту,  студент факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент», Сергій Жаховський.

Квест організували  досвідченні викладачі ЧНУ ім. Петра Могили:  доцент кафедри бухгалтерського обліку Наталія Руденко та  старший викладач кафедри фінансів і кредиту Світлана Лушко.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили