Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили провели квест «Економічні головоломки: знайди вихід» для школярів

10 квітня у 10 корпусі Могилянки викладачі ЧНУ ім. Петра Могили провели квест «Економічні головоломки: знайди вихід» для школярів 5,6,7 класів.

Нагадаємо, що цей квест є одним із серії економічних квестів та фінансових ігор, які організовано для ознайомлення дітей з основами фінансової грамотності.

Суть квесту «Економічні головоломки: знайди вихід» полягала в тому, щоб навчити дітей основам економіки простими словами. Спершу учням пояснили, що таке податки, для чого вони потрібні і що буде, якщо їх не сплачувати. Також розповіли і наглядно показали, що таке явище інфляції через гру, в якій школярі поділились на продавців та покупців айфонів.

«Ми розуміли, що дітям буде не дуже цікаво просто сидіти на місці, тому вирішили зробити активний захід – квест. Ми показали учням, що не можна просто так друкувати гроші, якщо їх бракує,  адже це не вирішить економічну проблему, а лише створить нові. Натомість пояснили, що  вдалою альтернативою може стати борг. І школярі під час квесту знаходили QR-коди в різних аудиторіях університету, що давало їм можливість взяти необхідну суму в борг. На цьому етапі ми вчили дітей тому, що взяті в борг кошти треба обов’язково інвестувати», – розповідає один з організаторів цього квесту,  студент факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент», Сергій Жаховський.

Квест організували  досвідченні викладачі ЧНУ ім. Петра Могили:  доцент кафедри бухгалтерського обліку Наталія Руденко та  старший викладач кафедри фінансів і кредиту Світлана Лушко.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.