Професора Могилянки обрано до Національної ради з питань розвитку науки і технологій

Юрія Кондратенка, професора кафедри інтелектуальних інформаційних систем ЧНУ ім. Петра Могили, доктора технічних наук, обрано до Національної ради з питань розвитку науки і технологій (Категорія 2 (Технічні науки та/і технології, матеріалознавство)).

Юрій Кондратенко

Національна рада України з питань розвитку науки і технологій була створена 5 квітня 2017 року.  Це – основний стратегічний орган з формування політики в сфері науки та інновацій в Україні. Нацраду очолює Прем’єр-міністр за посадою. Вона складається з 2 комітетів – Наукового та Адміністративного, кожен включає 24 члени. Термін повноважень новообраних членів становитиме 4 роки.

Обирав членів Наукового комітету спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки, в який увійшли провідні іноземні та українські вчені.

Вітаємо викладача ЧНУ ім. Петра Могили! Бажаємо подальших успіхів та наснаги!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили