Викладач та винахідник ЧНУ імені Петра Могили Олександр Бєліков стоїть на захисті рідного міста


Старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ імені Петра Могили, винахідник, на рахунку в якого патенти на 19 винаходів, Олександр Бєліков із початком повномасштабного вторгнення рф на територію України вступив до лав Територіальної оборони Миколаївщини.

 

Миколаївський винахідник відчув у собі сили та бажання захищати терени рідної країни ще в 2014 році, однак найбільшої користі набули саме технічні вироби – розробка різних технічних засобів для української армії.

   Перші два місяці війни Олександр прослужив бойовим медиком. За його словами, бойовий медик не потребує спеціальної освіти. Якщо сильна кровотеча, то його задача – одразу її зупинити, якщо не б’ється серце – то зробити непрямий масаж чи штучну вентиляцію легень. Ще одна, не менш важлива задача, –  транспортувати пораненого до професійних медиків.

 Наразі Олександр Бєліков знаходиться у відрядженні, допомагаючи в обороні країни технічно: «Тут я виконую завдання і приношу користь, і там виконував завдання і приносив користь».

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вдячний Миколаївській територіальній обороні, зокрема нашому викладачеві Олександру Бєлікову, за захист міста та області!

\

Джерело