Викладач та винахідник ЧНУ імені Петра Могили Олександр Бєліков стоїть на захисті рідного міста


Старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ імені Петра Могили, винахідник, на рахунку в якого патенти на 19 винаходів, Олександр Бєліков із початком повномасштабного вторгнення рф на територію України вступив до лав Територіальної оборони Миколаївщини.

 

Миколаївський винахідник відчув у собі сили та бажання захищати терени рідної країни ще в 2014 році, однак найбільшої користі набули саме технічні вироби – розробка різних технічних засобів для української армії.

   Перші два місяці війни Олександр прослужив бойовим медиком. За його словами, бойовий медик не потребує спеціальної освіти. Якщо сильна кровотеча, то його задача – одразу її зупинити, якщо не б’ється серце – то зробити непрямий масаж чи штучну вентиляцію легень. Ще одна, не менш важлива задача, –  транспортувати пораненого до професійних медиків.

 Наразі Олександр Бєліков знаходиться у відрядженні, допомагаючи в обороні країни технічно: «Тут я виконую завдання і приношу користь, і там виконував завдання і приносив користь».

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вдячний Миколаївській територіальній обороні, зокрема нашому викладачеві Олександру Бєлікову, за захист міста та області!

\

Джерело

Події та оголошення


липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …

липня
5
Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайнову зустріч

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч. Коли? – 5 липня 2022. Початок об 11:00. Де? – Онлайнова зустріч. Під час заходу можна дізнатися про ряд важливих питань, зокрема: –особливості освітніх програм та спеціальностей; …

червня
21
Про проведення Міжнародної наукової конференції “Балто-Чорноморський союз: історія та виклики” в ЧНУ імені Петра Могили

21 червня 2022 року Українсько-Польський науково-дослідний інститут, кафедра історії та кафедра соціології і політології ЧНУ імені Петра Могили провели Міжнародну наукову конференцію «Балто-Чорноморський союз : історія та виклики» у межах щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум – 2022: стратегії країн …