Викладач Могилянки взяла участь у спільних навчаннях українських та британських ДШВ у ролі перекладача

У вересні ЗСУ провели ряд міжнародних навчань “Об’єднані зусилля-2020”, де були залучені військові з Британії та Сполучених Штатів.

Викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Христина  Литвиненко взяла участь у спільних навчаннях українських та британських Десантно-штурмових військ у ролі перекладача. Викладач була присутня при десантуванні військових, брала участь у стрільбах тощо.

З британським бойовим медиком під час десантування британських ДШВ.jpg

З британським бойовим медиком під час десантування британських ДШВ

Військова термінологія, якою було необхідно керуватися у процесі усного перекладу, охоплювала різні тематики: медицина, військова зброя та техніка, тактичне планування тощо.

Участь у подібних проєктах  для перекладача – це корисний досвід, унікальна мовна практика та цікаві враження.

20200919151352-5261.jpg

20200919151346-8650.jpg