Викладач кафедри історії ЧНУ ім. П. Могили стала однією із переможниць у конкурсі на написання наукової статті

Викладач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Наталія Шевченко, стала однією із переможниць у конкурсі  на написання наукової статті «Польсько-єврейські відносини в Одесі і на Півдні України упродовж століть».

Організаторами конкурсу стало Генеральне Консульство Республіки Польща в Одесі. Конкурс проводився в рамках свята Днів Польщі в Одеському Консульському Окрузі та в рамках святкування Ювілею 100-ліття відновлення незалежності Польщі.

Привітав переможницю представник Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Вітаємо та подальших успіхів!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77