Викладач кафедри фінансів і кредиту Андрій Васильєв – учасник програми Stanford Ignite Ukraine

Андрій Васильєв, доцент кафедри фінансів і кредиту, кандидат економічних наук, засновник Briolight, проходитиме стажування у Стенфордській вищій школі бізнесу.

Програма Stanford Ignite Ukraine реалізується CfE Accelerator та Stanford Graduate School of Business, за підтримки Міністерства економіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету UCuniversity.

Менш ніж за місяць близько 1000 кандидатів подалось на програму, що вкотре підтверджує позитивну динаміку відновлення українського бізнесу попри повномасштабне вторгнення, його стійкість, готовність адаптуватися та прагнення розвиватись за будь-яких обставин.

Андрій Васильєв став одним з 42 представників України, яких відібрали для участі у програмі Stanford Ignite Ukraine! Перебування в середовищі спільноти Кремнієвої долини дозволить учасникам переосмислити свої бізнеси та їхні орієнтири розвитку. Підприємці отримають знання та практичні управлінські інструменти для впровадження змін та вдосконалять системний підхід до подолання викликів, з якими зараз стикається український бізнес.

Серед бізнесів, яких представляють учасники, є EdTech-рішення, компанії з креативних індустрій, харчової промисловості, бренди одягу, ювелірних виробів, екостартапи, маркетплейси, сегмент HoReCA, інноваційні технологічні компанії. З різних індустрій, з різних міст, з різним досвідом, проте об’єднанні спільною метою — бути тим бізнесом, який трансформуватиме майбутнє України.

Щиро вітаємо!