Викладач Інституту філології ЧНУ імені П. Могили отримала нагороду від президента Асоціації болгар України

15 грудня 2018 р. в Одесі у Всеукраїнському центрі болгарської культури відбулася урочиста церемонія вручення нагород «Людина року» кращим представникам болгарської діаспори України, українцям і громадянам Республіки Болгарія. Сімнадцятий рік поспіль з ініціативи президента Асоціації болгар України Антона Кіссе болгарська діаспора України нагороджує кращих своїх представників. Конкурсна комісія зі складу Асоціації болгар України відібрала одинадцять номінантів, які багато зробили для збереження історичних цінностей, розвитку рідної мови та культури, для розвитку дружніх і ділових зв’язків між Україною та Республікою Болгарія.

У номінації «Наука і освіта» нагороду отримала викладач болгарської мови ЧНУ імені Петра Могили Колот Ольга Дмитрівна. Зазначимо, що Ольга Дмитрівна є й директором Недільної школи при товаристві імені І.Вазова та заступником голови товариства.

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.