Викладач Інституту філології ЧНУ імені П. Могили отримала нагороду від президента Асоціації болгар України

15 грудня 2018 р. в Одесі у Всеукраїнському центрі болгарської культури відбулася урочиста церемонія вручення нагород «Людина року» кращим представникам болгарської діаспори України, українцям і громадянам Республіки Болгарія. Сімнадцятий рік поспіль з ініціативи президента Асоціації болгар України Антона Кіссе болгарська діаспора України нагороджує кращих своїх представників. Конкурсна комісія зі складу Асоціації болгар України відібрала одинадцять номінантів, які багато зробили для збереження історичних цінностей, розвитку рідної мови та культури, для розвитку дружніх і ділових зв’язків між Україною та Республікою Болгарія.

У номінації «Наука і освіта» нагороду отримала викладач болгарської мови ЧНУ імені Петра Могили Колот Ольга Дмитрівна. Зазначимо, що Ольга Дмитрівна є й директором Недільної школи при товаристві імені І.Вазова та заступником голови товариства.

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.