Викладач Інституту філології ЧНУ імені П. Могили отримала нагороду від президента Асоціації болгар України

15 грудня 2018 р. в Одесі у Всеукраїнському центрі болгарської культури відбулася урочиста церемонія вручення нагород «Людина року» кращим представникам болгарської діаспори України, українцям і громадянам Республіки Болгарія. Сімнадцятий рік поспіль з ініціативи президента Асоціації болгар України Антона Кіссе болгарська діаспора України нагороджує кращих своїх представників. Конкурсна комісія зі складу Асоціації болгар України відібрала одинадцять номінантів, які багато зробили для збереження історичних цінностей, розвитку рідної мови та культури, для розвитку дружніх і ділових зв’язків між Україною та Республікою Болгарія.

У номінації «Наука і освіта» нагороду отримала викладач болгарської мови ЧНУ імені Петра Могили Колот Ольга Дмитрівна. Зазначимо, що Ольга Дмитрівна є й директором Недільної школи при товаристві імені І.Вазова та заступником голови товариства.

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …