Викладач ЧНУ ім. Петра Могили грант Президента України для підтримки молодих учених на 2019 рік

9 серпня 2019 року чотирьом молодим ученим Миколаївщини (НУК, ЧНУ та МНАУ) було призначено гранти Президента України для проведення фундаментальних наукових досліджень.

Відповідно до статті 1 Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених» (зі змінами, внесеними Указом від 16 травня 2008 року № 444) та Указу Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210 «Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» грант Президента України призначено Поліщук Ользі Леонідівні – кандидатові філологічних наук, старшому викладачеві кафедри Чорноморського національного університету імені Петра Могили для проведення дослідження «Модель пам’яті в українській модерній та постмодерній літературі».

Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених – фінансова підтримка державою молодих науковців України, що надається з метою вирішення їхніх актуальних проблем, забезпечення активної участі науковців у реалізації державної політики у сфері наукової та науково-технічної діяльності, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу.

Вітаємо!