Війна Росії проти України в контексті теорій політичної науки: запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили долучитися до курсу лекцій з актуальної тематики

Запрошуємо студентів факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до курсу лекцій «Війна Росії проти України в контексті теорій політичної науки», який триватиме протягом вересня – грудня 2022 року.

Заходи організовані в межах ініціативи академічної співпраці з Бейлорським університетом (США): Political scientists for Ukraine.

Курс проходитиме в онлайновій формі за допомогою платформи Zoom. Мовою зустрічей є англійська (з перекладом українською).

Для реєстрації для участі прохання надсилати на пошту: khmel@chmnu.edu.ua.

Перша лекція «Раціоналізм і теорія війн» відбудеться 23 вересня о 16:30, лектор – Річард Джордан, Університет Бейлора.