Виграй фінансування власного бізнес-проекту!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається  робота акселератора startup проектів University Business Startups.

Його завдання – допомогти вам отримати фінансування та підтримку для дійсно важливого бізнес-проекту. Протягом місяця учасники акселератора будуть навчатися усім тонкощам та отримувати консультації менторів Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.
маєш бізнес-ідею?

Подавай заявку за посиланням.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.