Виграй фінансування власного бізнес-проекту!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається  робота акселератора startup проектів University Business Startups.

Його завдання – допомогти вам отримати фінансування та підтримку для дійсно важливого бізнес-проекту. Протягом місяця учасники акселератора будуть навчатися усім тонкощам та отримувати консультації менторів Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.
маєш бізнес-ідею?

Подавай заявку за посиланням.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …