Відзначення подвигів ветеранів війни: навчально-науковий інститут публічного управління та адміністрування провів захід

18 грудня 2023 року студенти першого-четвертого та викладачі Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Чорноморського національного університету імені Петра Могили провели виховний захід просвітницького характеру, де відзначили подвиги ветеранів війни, висвітили основні правила спілкування із сучасними військовослужбовцями та ветеранами війни.

Безпосередньо на заході студенти представили свої презентації про деяких героїв України та описано їх героїчні вчинки. Кожен зі студентів розповів про власний досвід спілкування з військовослужбовцями та ветеранами війни. Обговорювали чинну політику держави щодо ветеранів українсько-російської війни. Аналізували роботу Миколаївської міської ради стосовно подолання перешкод, з якими на сьогодні зіштовхуються ветерани війни. Наприкінці зустрічі провели невеликий психологічний тест, який стосувався власного самопізнання з метою вироблення особистої поведінки при спілкуванні із військовослужбовцями та ветеранами війни.