Відвідини музею “Старофлотські казарми”

Не навчанням єдиним живуть студенти ЧНУ ім. Петра Могили. Викладачі нашого університету часто готують для студентів цікаві екскурсії. Не виняток і кафедра екології.

Так, наприкінці вересня студентам першого курсу cпеціальності «Екологія» випала можливість відвідати Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми», один з найстаріших музеїв України, якому в грудні цього року здійсниться 105 років. Для багатьох студентів це було вперше, тому відчуття, які вони отримали від екскурсії, дуже яскраві.

До уваги першокурсників був представлений другий поверх, який присвячений історії відкриття музею. Екскурсоводи розповіли про Е. П. Францова, який є заснував музей ще на початку 20 століття. А також було висвітлено питання природних ресурсів та захист навколишнього середовища Миколаївщини. Музей має багато цінних та рідкісних експонатів, а деяким з них понад сто років.

У кінці екскурсії студентів чекав приємний сюрприз: екскурсовод провела захопливу гру, перевіряючи те, як студенти засвоїли отриманий матеріал. Насамкінець екскурсантам могли пройтися музеєм і зробити фото на пам’ять.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.