Відтепер Інноваційний кластер «RInnoHUB» розташований на базі ЧНУ імені Петра Могили

На початку вересня у приміщеннях ЧНУ імені Петра Могили розмістилася організація – Інноваційний кластер «RInnoHUB».

фото 1.jpg

Це організація, що вже має дійсно успішні та круті стартап-проєкти та якісно реалізовані ідеї. Окрім цього RInnoHUB має досвід у реалізації різних проєктів, багато з яких – у партнерстві з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили. Серед таких:

• організація мережі інклюзивних інтерактивних осередків, у тому числі мережі спеціальних навчальних кабінетів, які є спеціалізованими лабораторіями для дітей з обмеженими можливостями, які об’єднані в мережу для аналізу даних;
  • проведення циклу тренінгів для студентів факультету комп’ютерних наук;

У планах змонтувати на території ЧНУ імені Петра Могили лабораторію, в якій будуть 3D-принтери, VR-окуляри, електронні конструктори й інше подібне устаткування для студентів, а також коворкінг–комп’ютерний клас. Саме тому розміщення кластеру на території університету є ще одним кроком для того, щоб талановита молодь займалась амбітними студентськими проєктами.

Команда Інноваційного кластера знає, як навчити генерувати власні ідеї та перетворювати їх на успішні проєкти.

Інноваційний кластер “RInnoHUB” пропонує:

• знання в різних сферах бізнесу;
  • бізнес-тренерів та менторів з великим досвідом реалізації проєктів різної складності;
  • консультації з бізнесу, стартап-екосистем;
  • зручний коворкінг, де ви зможете обговорити свій проєкт як з командою, так і з іншими стартаперами;
  • лабораторію, де ви зможете створити будь-який прототип вашого майбутнього бестселеру;
  • всебічну підтримку вашого стартапу на українських та міжнародних конкурсах;
  • курси з генерації ідей;

Якщо ви мрієте реалізувати успішний проєкт, але не знаєте що робити та куди йти, а ваша ідея ще тільки у вигляді туманної концепції – завітайте до Інноваційного кластера «RInnoHUB», там вам розкажуть і покажуть як перетворити її на стартап. Якщо у вас вже є готовий стартап, то RInnoHUB допоможемо вам показати й продати його.

Контакти, за якими ви можете звернутися до організації Інноваційний кластер «RInnoHUB»:

54003, м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 2a, корпус 10, кабінет 108

Електронна адреса: rinnohub@gmail.com, admin@rinnohub.org