Відриття фотовиставки «Долаючи темряву»


Зараз у ЧНУ ім. Петра Могили проходять Могилянські читання-2018.  Ректорат та медичний інститут спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготували додаткові заходи для студентів нашого університету.

13 листопада відбулось відкриття фотовиставки «Долаючи темряву». Вступне слово промовив доктор медичних наук кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології, Микола Клименко, який розповів про представників організації «Лікарі без кордонів», які організували цю фотовиставку.

«Організація «Лікарі без кордонів» налічує близько 24 тисяч лікарів по всьому світі, які є волонтерами цієї організації і в будь-який момент готові знятися і вирушити  туди, де відбулась якась катастрофа, або де необхідна термінова масова лікарська допомога у зв’язку з якимось подіями. І, можливо, в майбутньому ви теж приєднаєтесь до цієї організації», – звернувся до присутніх студентів Микола Клименко.

Фотовиставка створена фотографом Олександром Глядєловим. Вона присвячена людям, що живуть з гепатитом С в Миколаївській області. Виставка розташована у 1-му корпусі, у холі 2-го поверху. Працюватиме до 16 листопада. 14 листопада з 12:00 до 12:30 буде проводитися екскурсія виставкою представниками організації «Лікарі без кордонів». Запрошуємо усіх охочих!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …