Відриття фотовиставки «Долаючи темряву»


Зараз у ЧНУ ім. Петра Могили проходять Могилянські читання-2018.  Ректорат та медичний інститут спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготували додаткові заходи для студентів нашого університету.

13 листопада відбулось відкриття фотовиставки «Долаючи темряву». Вступне слово промовив доктор медичних наук кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології, Микола Клименко, який розповів про представників організації «Лікарі без кордонів», які організували цю фотовиставку.

«Організація «Лікарі без кордонів» налічує близько 24 тисяч лікарів по всьому світі, які є волонтерами цієї організації і в будь-який момент готові знятися і вирушити  туди, де відбулась якась катастрофа, або де необхідна термінова масова лікарська допомога у зв’язку з якимось подіями. І, можливо, в майбутньому ви теж приєднаєтесь до цієї організації», – звернувся до присутніх студентів Микола Клименко.

Фотовиставка створена фотографом Олександром Глядєловим. Вона присвячена людям, що живуть з гепатитом С в Миколаївській області. Виставка розташована у 1-му корпусі, у холі 2-го поверху. Працюватиме до 16 листопада. 14 листопада з 12:00 до 12:30 буде проводитися екскурсія виставкою представниками організації «Лікарі без кордонів». Запрошуємо усіх охочих!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …