Відриття фотовиставки «Долаючи темряву»


Зараз у ЧНУ ім. Петра Могили проходять Могилянські читання-2018.  Ректорат та медичний інститут спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготували додаткові заходи для студентів нашого університету.

13 листопада відбулось відкриття фотовиставки «Долаючи темряву». Вступне слово промовив доктор медичних наук кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології, Микола Клименко, який розповів про представників організації «Лікарі без кордонів», які організували цю фотовиставку.

«Організація «Лікарі без кордонів» налічує близько 24 тисяч лікарів по всьому світі, які є волонтерами цієї організації і в будь-який момент готові знятися і вирушити  туди, де відбулась якась катастрофа, або де необхідна термінова масова лікарська допомога у зв’язку з якимось подіями. І, можливо, в майбутньому ви теж приєднаєтесь до цієї організації», – звернувся до присутніх студентів Микола Клименко.

Фотовиставка створена фотографом Олександром Глядєловим. Вона присвячена людям, що живуть з гепатитом С в Миколаївській області. Виставка розташована у 1-му корпусі, у холі 2-го поверху. Працюватиме до 16 листопада. 14 листопада з 12:00 до 12:30 буде проводитися екскурсія виставкою представниками організації «Лікарі без кордонів». Запрошуємо усіх охочих!

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77