Відриття фотовиставки «Долаючи темряву»


Зараз у ЧНУ ім. Петра Могили проходять Могилянські читання-2018.  Ректорат та медичний інститут спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготували додаткові заходи для студентів нашого університету.

13 листопада відбулось відкриття фотовиставки «Долаючи темряву». Вступне слово промовив доктор медичних наук кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології, Микола Клименко, який розповів про представників організації «Лікарі без кордонів», які організували цю фотовиставку.

«Організація «Лікарі без кордонів» налічує близько 24 тисяч лікарів по всьому світі, які є волонтерами цієї організації і в будь-який момент готові знятися і вирушити  туди, де відбулась якась катастрофа, або де необхідна термінова масова лікарська допомога у зв’язку з якимось подіями. І, можливо, в майбутньому ви теж приєднаєтесь до цієї організації», – звернувся до присутніх студентів Микола Клименко.

Фотовиставка створена фотографом Олександром Глядєловим. Вона присвячена людям, що живуть з гепатитом С в Миколаївській області. Виставка розташована у 1-му корпусі, у холі 2-го поверху. Працюватиме до 16 листопада. 14 листопада з 12:00 до 12:30 буде проводитися екскурсія виставкою представниками організації «Лікарі без кордонів». Запрошуємо усіх охочих!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …