Відомі випускники ЧНУ ім. Петра Могили

3 липня в Могилянці пройшла Конвокація – важлива подія для кожного  студента. Адже отримання диплому – це не лише підсумок складної роботи, яку подолали випускники, а щонайголовніше: отримані знання – це інвестиція у майбутнє.

Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягли випускники нашої альма-матер. Вони теж навчались у стінах Могилянки і, ми впевнені, отримані знання стали корисними для професійного та особистісного розвитку.

Олександр Сєнкевич, випуск 2004 р, спеціальність «Комп’ютерні науки», Міський голова міста Миколаєва

Олексій Балабушко, випуск 2001 р, спеціальність «Фінанси», старший спеціаліст з питань державних фінансів, World Bank Washington, Вашингтон, США

Роман Возняк, випуск 2017 р, спеціальність «Державне управління», Начальник Головного територіального управління юстиції Миколаївської області

Крістіна Бердинських, випуск 2005 р, спеціальність «Політологія», Журналістка в суспільно-політичному виданні «Новое время»