Відомі переможці фотоконкурсу Могилянки «Весняне пробудження»


Сьогодні, 6 березня, відбулось нагородження призерів та учасників конкурсу ЧНУ імені Петра Могили  «Весняне пробудження».

Учасники мали зробити «весняне» фото та подати його у друкованому вигляді у форматі 13х18. Стартував прийом заявок з 24 лютого і тривав аж до 4 березня.

Вже 5 березня в холі 10-го корпусу була розміщена виставка робіт учасників. Свої фотознімки надали 25 студентів. Усі охочі могли відвідати виставку та віддати свій голос за найкращу на їхню думку роботу. Таким чином у голосуванні взяли участь близько 300 студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили. Загалом на конкурс було подано 82 роботи.

Фото 1

Захід організовано Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили.

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати учасників, солодкі призи та продукцію з логотипом університету. Головними переможцями стали три студентки: Пасічна Ірина, Бондаренко Стефанія, та Семикіна Анастасія, які отримали солодкі призи, а також ручки, блокноти та браслети з символікою ЧНУ імені Петра Могили.

Фото 2

«Щиро зауважимо, що кожна світлина вабить своєю чарівністю та неповторністю! Віримо, що даний конкурс набуде статусу традиційного! Зичимо усім весняного настрою, натхнення та невичерпної енергії!», – коментують конкурс на офіційній сторінці Центру соціально-психологічної підтримки у фейсбук.

Більше фото за посиланням.

DSC_0090.JPG (6000×4000)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут