Відновлення Могилянки триває: Ректор ЧНУ імені Петра Могили провів екскурсію незламним університетом кореспондентам Суспільного

Минуло 4 місяці з масових влучень у будівлі Могилянки, проте кожен із нас і наші корпуси є незламними, непорушними!

Це дало поштовх до нових звершень, відновлення та ще раз підтвердило незмінний статус «Кращого університету міста Миколаєва».

Так, 21 грудня 2022 року ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко провів екскурсію університетом кореспондентам «Суспільного» та розказав, на якому етапі наразі відновлювальні роботи та скільки часу потрібно на повну реставрацію:

«Практично десь до 1000 квадратних метрів вікон замінено, двері… десь близько 120 дверей внутрішніх замінено вже, придбано. Зовнішніх дверей… наскільки я пам’ятаю, 32 зовнішні двері. Плюс три вхідні. До трьох тисяч квадратних метрів дахів. І до трьох тисяч квадратних метрів підвісних стель, сотні світильників», – сказав ректор Леонід Клименко.

Також ректор указав, що трагічні події не залишили байдужими випускників університету та владу, які надали фінансову допомогу Могилянці – приблизно 500 тисяч гривень на відновлення.

Функціонування університету продовжується, зокрема Олена Філімонова, провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків, розказала, як нещодавно команда ЧНУ імені Петра Могили виграла від Erasmus+.

Повний текст інтерв’ю – за посиланням

Віримо в перемогу!

Продовжуємо працювати!