Відкритий профорієнтаційний захід для учнів від кафедри журналістики

2 березня кафедра журналістики провела відкритий профорієнтаційний захід для учнів 8–11 класів миколаївських загальноосвітніх шкіл. Куратор заходу – завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова. До університету завітали старшокласники 22 школи і Миколаївського муніципального колегіуму, а також журналістський гурток «Школа журналістики» Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району. Гурток працює під керівництвом Марії Полупанової.
Під час зустрічі присутні переглянули відеороботи студентів І і ІІ курсів спеціальності «Журналістика», поговорили про університетську газету «Vagant» із її головним редактором Анастасією Суворовою, а також усі охочі мали змогу взяти або дати справжнє телевізійне інтерв’ю. Незважаючи на сором’язливість молодих «акул пера», багато хто з них у кадрі почувався немов все життя працює на телебаченні.
Сподіваємось побачити юних прихильників в рядах наших майбутніх студентів!

S7R3p2oVlGsOTA0yuUHjRY A175fgQ9K4M

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.