Відкритий профорієнтаційний захід для учнів від кафедри журналістики

2 березня кафедра журналістики провела відкритий профорієнтаційний захід для учнів 8–11 класів миколаївських загальноосвітніх шкіл. Куратор заходу – завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова. До університету завітали старшокласники 22 школи і Миколаївського муніципального колегіуму, а також журналістський гурток «Школа журналістики» Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району. Гурток працює під керівництвом Марії Полупанової.
Під час зустрічі присутні переглянули відеороботи студентів І і ІІ курсів спеціальності «Журналістика», поговорили про університетську газету «Vagant» із її головним редактором Анастасією Суворовою, а також усі охочі мали змогу взяти або дати справжнє телевізійне інтерв’ю. Незважаючи на сором’язливість молодих «акул пера», багато хто з них у кадрі почувався немов все життя працює на телебаченні.
Сподіваємось побачити юних прихильників в рядах наших майбутніх студентів!

S7R3p2oVlGsOTA0yuUHjRY A175fgQ9K4M

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …