Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”


7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018».

Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить пересічні перехожі, акцентуючи увагу на тому, яка краса оточує кожного.

У 2018 році в мистецькому пленері «Золотий Буг» взяли участь такі художники: Владислав Гур’єв (Миколаїв), Ніна Бондаренко, Оксана Кринична, Василь Теличко-Еверт, Андрій Куцаченко (Київ), Сергій Дуплій, Людмила Ганушевич (Ржищів), Олексій Дмитрієв, Каріна Волошко, Сергій Коваленко, Аліна Храпчинська, Наталія Третьякова (Харків).

Запрошуємо всіх студентів та викладачів!

Події та оголошення


лютого
21

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77