Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018».

Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить пересічні перехожі, акцентуючи увагу на тому, яка краса оточує кожного.

У 2018 році в мистецькому пленері «Золотий Буг» взяли участь такі художники: Владислав Гур’єв (Миколаїв), Ніна Бондаренко, Оксана Кринична, Василь Теличко-Еверт, Андрій Куцаченко (Київ), Сергій Дуплій, Людмила Ганушевич (Ржищів), Олексій Дмитрієв, Каріна Волошко, Сергій Коваленко, Аліна Храпчинська, Наталія Третьякова (Харків).

Запрошуємо всіх студентів та викладачів!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77