Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”


7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018».

Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить пересічні перехожі, акцентуючи увагу на тому, яка краса оточує кожного.

У 2018 році в мистецькому пленері «Золотий Буг» взяли участь такі художники: Владислав Гур’єв (Миколаїв), Ніна Бондаренко, Оксана Кринична, Василь Теличко-Еверт, Андрій Куцаченко (Київ), Сергій Дуплій, Людмила Ганушевич (Ржищів), Олексій Дмитрієв, Каріна Волошко, Сергій Коваленко, Аліна Храпчинська, Наталія Третьякова (Харків).

Запрошуємо всіх студентів та викладачів!

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.