Відкриття виставки “Золотий Буг-2018” в ЧНУ ім. Петра Могили

7 грудня в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбулось відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018».

Ще на початку вересня картини з цієї експозиції виставляли в галереї Миколаївського палацу культури та мистецтв, а вже зараз роботами можна помилуватися в стінах Могилянки.

Над картинами працювали дванадцять художників з різних міст України: Києва, Харкова, Ржищева, Кропивницького та Миколаєва. Цікаво, що серед робіт всього одна належить авторству миколаївського художника – Владислава Гур’єва. Його картина під назвою «Золотий Буг» з зображенням річок Південний Буг та Інгул, а також образом Святого Миколая і стала головним символом всієї експозиції.

«Щодо назви виставки «Золотий Буг», то вона виникла через блиск води нашої річки у сонячних проміннях. Загалом, мета цієї виставки одна – показати наскільки наше місто чудове. Коли ви подивитесь  на ці картини, ви побачите наскільки прекрасний Миколаїв», – розповідає один з організаторів виставки, миколаївський колекціонер Вадим Юрлов.

Відкриття виставки в ЧНУ відвідали поціновувачі мистецтва, студенти та викладачі університету. Запрошуємо відвідати Галерею мистецтв Могилянки і вас!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили