Відкриття виставки “Золотий Буг-2018” в ЧНУ ім. Петра Могили

7 грудня в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбулось відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018».

Ще на початку вересня картини з цієї експозиції виставляли в галереї Миколаївського палацу культури та мистецтв, а вже зараз роботами можна помилуватися в стінах Могилянки.

Над картинами працювали дванадцять художників з різних міст України: Києва, Харкова, Ржищева, Кропивницького та Миколаєва. Цікаво, що серед робіт всього одна належить авторству миколаївського художника – Владислава Гур’єва. Його картина під назвою «Золотий Буг» з зображенням річок Південний Буг та Інгул, а також образом Святого Миколая і стала головним символом всієї експозиції.

«Щодо назви виставки «Золотий Буг», то вона виникла через блиск води нашої річки у сонячних проміннях. Загалом, мета цієї виставки одна – показати наскільки наше місто чудове. Коли ви подивитесь  на ці картини, ви побачите наскільки прекрасний Миколаїв», – розповідає один з організаторів виставки, миколаївський колекціонер Вадим Юрлов.

Відкриття виставки в ЧНУ відвідали поціновувачі мистецтва, студенти та викладачі університету. Запрошуємо відвідати Галерею мистецтв Могилянки і вас!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.