Відкриття виставки “Золотий Буг-2018” в ЧНУ ім. Петра Могили

7 грудня в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбулось відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018».

Ще на початку вересня картини з цієї експозиції виставляли в галереї Миколаївського палацу культури та мистецтв, а вже зараз роботами можна помилуватися в стінах Могилянки.

Над картинами працювали дванадцять художників з різних міст України: Києва, Харкова, Ржищева, Кропивницького та Миколаєва. Цікаво, що серед робіт всього одна належить авторству миколаївського художника – Владислава Гур’єва. Його картина під назвою «Золотий Буг» з зображенням річок Південний Буг та Інгул, а також образом Святого Миколая і стала головним символом всієї експозиції.

«Щодо назви виставки «Золотий Буг», то вона виникла через блиск води нашої річки у сонячних проміннях. Загалом, мета цієї виставки одна – показати наскільки наше місто чудове. Коли ви подивитесь  на ці картини, ви побачите наскільки прекрасний Миколаїв», – розповідає один з організаторів виставки, миколаївський колекціонер Вадим Юрлов.

Відкриття виставки в ЧНУ відвідали поціновувачі мистецтва, студенти та викладачі університету. Запрошуємо відвідати Галерею мистецтв Могилянки і вас!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …