Відкриття виставки В. Зебека «Тріумфальна симфонія квітів»

11 січня  у Галереї мистецтв Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулося урочисте відкриття виставки живопису видатного художника Володимира Зебека  «Тріумфальна симфонія квітів».

Із відкриттям виставки гостей привітав ректор ЧНУ імені Петра Могили Л. П. Клименко, а також завідувач Галереї мистецтв Любов Омельченко.

Друзі та колеги митця завітали на відкриття унікальної серії натюрмортів Володимира Зебека. Заслужений журналіст України Олександр Топчий та член Національної спілки журналістів України Валерій Степанов висловили своє враження від виставлених картин.

Це справжня унікальна можливість познайомитися з роботами живописця, адже переважно його роботи знаходять у приватних колекціях, а Миколаївський обласний художній музей ім. В. Верещагіна має лише одне його полотно. Це вже четверта виставка відомого українського митця в нашому університеті.

В експозиції представлено понад 35 робіт. Виставка триватиме до 15 лютого 2017 року. Запрошуємо всіх охочих до перегляду!

Довідка: Володимир Зебек народився в травні 1931 року в Миколаєві.

У 1943 був відправлений на примусові роботи до Німеччини. Після війни повернувся до Миколаєва. Навчався в Московському художньо-педагогічному училищі.

У 1966 році, незважаючи на те, що перед ним відкривалися блискучі кар’єрні перспективи, переїхав жити на Кінбурнську косу, поблизу від міста Очаків.

У січні 2015 року художника спіткало горе: його будинок на Кінбурнській косі згорів. 22 лютого того ж року художник помер.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77