Відкриття виставки «Шануймо лікарів» в Університетській поліклініці ЧНУ імені Петра Могили

У понеділок, 15 листопада 2021 року, у вестибюлі Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили відкрилася виставка «Шануймо лікарів», присвячена популяризації діяльності лікарів Миколаївщини та історію розвитку медичної сфери нашого регіону. Захід організувала адміністрація поліклініки разом із заступником директора Миколаївського краєзнавчого музею Валерієм Чернявським.

Виставка присвячена медичній справі на Миколаївщині, відомим та кращим лікарям області, зокрема представникам хірургічної справи, історії медицини від її зародження до сьогочасності.

Директор Університетської клініки ЧНУ імені Петра Могили Віктор Погромський розповідає про організацію виставки:

«Наразі система медицини України та міста відчуває на собі велику напругу, одним із важливих чинників якої стала пандемія. Тому ми спільно з представниками Миколаївського краєзнавчого музею підібрали певну експозицію для розміщення в приміщенні нашої Університетської поліклініки.

Перш за все, це потрібно відвідувачам, вони мають знати важливість лікарської справи в будь-який час. Також, це актуально, адже останнім часом кількість клієнтів та відвідувачів нашої поліклініки помітно зростає. Люди, окрім отримання медичної допомоги та підтримки, можуть отримати корисну для них інформацію».

Виставка триватиме протягом місяця. Відвідати її має можливість будь-який відвідувач Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили!

+ Добавить новую рубрику