Відкриття виставки одеського аквареліста Анатолія Кравченка


18 вересня о 14:00 у Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки одеського аквареліста Анатолія Кравченка. Заслужені художники України, лауреати міжнародного конкурсу «Платиновий Дюк» Анатолій та Галина Кравченки зазвичай проводять разом: Галина показує натюрморти, а Анатолій демонструє пейзажі. Ці художники дуже різні, і їхні роботи два погляди на світ. Роботи митців представлені в різних музеях  України та за її межами, а також у приватних колекціях по всьому світу.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …