Відкриття виставки «Найкраще місто у світі»

Життя коротке, мистецтво – вічне…як зазначав великий Гіппократ. І з цим складно сперечатися. Наш університет першим серед навчальних закладів Миколаївщини створив Галерею мистецтв, проявив при цьому свідому турботу про естетичне, духовне зростання студентства у спілкуванні зі справжніми витворами мистецтва, духовної культури, а не з сурогатами, які часто пропонує молоді масова культура.

29 листопада у Галереї мистецтв урочисто відкрили нову виставку «Найкраще місто у світі».

Народний депутат України Андрій Вадатурський разом із колекціонером та істориком Вадимом Юрловим ініціювали та організували ще навесні 2017 року Миколаївський мистецький пленер «Золотий Буг». Результатом цього пленера стала виставка «Найкраще місто у світі».

Аби кожен зміг побачити чарівну красу та велич міста корабелів та поринути у його особливу атмосферу, було зібрано дев’ять найталановитіших художників з різних куточків України, які відобразили місто у своїх творчих доробках. Це митці – Наталя Лоза, Владслав Гур’єв, Андрій Коваленко, Сергій Дуплій, Сергій Лозовський, Леонід Заборовський, Сергій Півторак, Олександр Чередниченко та Олександр Кочубей, роботи яких відомі не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

Тож не зволікайте і долучайтеся до перегляду творів талановитих художників  у Галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили.