Відкриття виставки Ганни Стефановської


Вчора, 7 листопада, у галереї ЧНУ ім. Петра Могили почала діяти нова експозиція миколаївської художниці  Ганни Стефановської. 

Понад тридцять робіт пензля художниці демонструють красу природи України, зокрема с. Мигії та Карпат. Центральними картинами експозиції стали пейзажі рідного Миколаєва.

Ганна Стефановська розпочала свою творчу діяльність у 2000 році. Протягом цього часу здійснила 11 персональних виставок та 14 всеукраїнських. До речі, влаштовувати виставки в ЧНУ ім. П. Могили художниця почала майже 10 років тому. Перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталія  Іщенко подякувала художниці за співпрацю та можливість студентам будь-якої миті насолодитись прекрасними полотнами.

На відкриття виставки завітали місцеві поціновувачі пленерного живопису: письменники, художники, студенти, як ЧНУ ім. Петра Могили, так і Університету третього віку.

Зазначимо, що виставка діятиме протягом місяця.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.