Відкриття виставки дитячих творчих робіт у межах конкурсу «Миколаїв – місто рівності»

Запрошуємо всіх охочих на відкриття виставки дитячих творчих робіт у межах конкурсу «Миколаїв – місто рівності», яке відбудеться в Галереї ЧНУ ім. Петра Могили 8 лютого 2019 року о 10:00.

Протягом двох місяців (грудень та січень) до ГО «Майстерня добра» надходили учнівські малюнки та творчі поробки в рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності». Збір малюнків завершився 30 січня, проте ще до 4 лютого до нас надходили роботи, що свідчить про значний резонанс серед школярів та бажання долучитися до такої важливої в сучасному суспільстві теми, як протидія дискримінації та захист прав людини. У конкурсі брали участь 176 дітей з 43 шкіл Миколаєва та області. 4 лютого реєстрація була припинена.

Після відкриття виставка продовжуватиметься весь лютий 2019 року в аудиторії 4-107 та всі охочі зможуть завітати в ЧНУ ім. Петра Могили та оглянути дитячі роботи. В аудиторії відвідувачі зможуть залишити свій «голос» за номером малюнку, який буде враховано при обранні трьох переможців конкурсу творчих робіт «Миколаїв – місто рівності». Подарунки для переможців підготовано ГО «Майстерня добра» та профінансовано Посольством Королівства Нідерланди в Україні.

Для всіх, хто не встиг долучитися до конкурсу, слідкуйте за нашими анонсами на сайті humanrights.in.ua та матимете можливість взяти участь у конкурсах наступного року.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …