Відкриття виставки дитячих творчих робіт у межах конкурсу «Миколаїв – місто рівності»

Запрошуємо всіх охочих на відкриття виставки дитячих творчих робіт у межах конкурсу «Миколаїв – місто рівності», яке відбудеться в Галереї ЧНУ ім. Петра Могили 8 лютого 2019 року о 10:00.

Протягом двох місяців (грудень та січень) до ГО «Майстерня добра» надходили учнівські малюнки та творчі поробки в рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності». Збір малюнків завершився 30 січня, проте ще до 4 лютого до нас надходили роботи, що свідчить про значний резонанс серед школярів та бажання долучитися до такої важливої в сучасному суспільстві теми, як протидія дискримінації та захист прав людини. У конкурсі брали участь 176 дітей з 43 шкіл Миколаєва та області. 4 лютого реєстрація була припинена.

Після відкриття виставка продовжуватиметься весь лютий 2019 року в аудиторії 4-107 та всі охочі зможуть завітати в ЧНУ ім. Петра Могили та оглянути дитячі роботи. В аудиторії відвідувачі зможуть залишити свій «голос» за номером малюнку, який буде враховано при обранні трьох переможців конкурсу творчих робіт «Миколаїв – місто рівності». Подарунки для переможців підготовано ГО «Майстерня добра» та профінансовано Посольством Королівства Нідерланди в Україні.

Для всіх, хто не встиг долучитися до конкурсу, слідкуйте за нашими анонсами на сайті humanrights.in.ua та матимете можливість взяти участь у конкурсах наступного року.