Відкриття спеціальності «Фармація, промислова фармація» в ЧНУ імені Петра Могили

На підставі рішення Ліцензійної комісії МОН України (протокол №14 від 02 листопада 2018 р.) та відповідно до наказу МОН України №1717-л від 02.11.2018 р. у Чорноморському національному університет імені Петра Могили започатковано нову спеціальність за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Університет проліцензував підготовку бакалаврів за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація». Перший набір здійснюватиметься вже 2019 році.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77