Відкриття науково-методичної конференції “Могилянські читання-2018”


12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття ХХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції, присвяченої Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, – Могилянські читання-2018: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти. Всесвітній день науки святкують щорічно, вшановуючи наукові традиції та досягнення вчених.

Ректор університету, Леонід Павлович Клименко, привітав усіх учасників конференції та наголосив: «Наука в нашому університеті та в Україні взагалі набуває нового значення. Ми розуміємо необхідність виходити за межі середовища всередині університету і прагнути досягти всеукраїнського та світового рівнів. Без нових досягнень в науці сьогодні неможливо бути конкурентоспроможними. Потрібно активно займатися наукою, тому бажаю успіхів у науковій роботі і закликаю вас наполегливо працювати.»

Метою конференції є надання можливості викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із суспільних, гуманітарних, комп’ютерних, технічних, природничих, біологічних та медичних наук, права та публічного адміністрування.

 Конференція проводитиметься в різних секціях: освіта та суспільні науки; охорона здоров’я, фізичне виховання та спорт; гуманітарні науки; природничі науки;  комп’ютерні науки; технічні науки; право; публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

Могилянські читання-2018 триватимуть до 17 листопада.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.