Відкриття науково-методичної конференції “Могилянські читання-2018”

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття ХХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції, присвяченої Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, – Могилянські читання-2018: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти. Всесвітній день науки святкують щорічно, вшановуючи наукові традиції та досягнення вчених.

Ректор університету, Леонід Павлович Клименко, привітав усіх учасників конференції та наголосив: «Наука в нашому університеті та в Україні взагалі набуває нового значення. Ми розуміємо необхідність виходити за межі середовища всередині університету і прагнути досягти всеукраїнського та світового рівнів. Без нових досягнень в науці сьогодні неможливо бути конкурентоспроможними. Потрібно активно займатися наукою, тому бажаю успіхів у науковій роботі і закликаю вас наполегливо працювати.»

Метою конференції є надання можливості викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із суспільних, гуманітарних, комп’ютерних, технічних, природничих, біологічних та медичних наук, права та публічного адміністрування.

Конференція проводитиметься в різних секціях: освіта та суспільні науки; охорона здоров’я, фізичне виховання та спорт; гуманітарні науки; природничі науки;  комп’ютерні науки; технічні науки; право; публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

Могилянські читання-2018 триватимуть до 17 листопада.