Відкриття науково-методичної конференції “Могилянські читання-2018”


12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття ХХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції, присвяченої Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, – Могилянські читання-2018: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти. Всесвітній день науки святкують щорічно, вшановуючи наукові традиції та досягнення вчених.

Ректор університету, Леонід Павлович Клименко, привітав усіх учасників конференції та наголосив: «Наука в нашому університеті та в Україні взагалі набуває нового значення. Ми розуміємо необхідність виходити за межі середовища всередині університету і прагнути досягти всеукраїнського та світового рівнів. Без нових досягнень в науці сьогодні неможливо бути конкурентоспроможними. Потрібно активно займатися наукою, тому бажаю успіхів у науковій роботі і закликаю вас наполегливо працювати.»

Метою конференції є надання можливості викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із суспільних, гуманітарних, комп’ютерних, технічних, природничих, біологічних та медичних наук, права та публічного адміністрування.

 Конференція проводитиметься в різних секціях: освіта та суспільні науки; охорона здоров’я, фізичне виховання та спорт; гуманітарні науки; природничі науки;  комп’ютерні науки; технічні науки; право; публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

Могилянські читання-2018 триватимуть до 17 листопада.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …