Відкриття фотовиставки американських митців про Миколаїв

31 травня у галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулося відкриття фотовиставки Габріели Булішової та Марка Ісаака. Вони є американськими митцями, які співпрацювали  з  нашим університетом близько 9 місяців в рамках Проекту імені Фулбрайта – програми міжнародних наукових обмінів, що діє за підтримки уряду США.

Митці представили фотовиставку під назвою «Там, де зустрічаються річки», яка присвячена культурному різноманіттю міста Миколаєва, на території якого  проживає близько 133 представників різних культур.

Загалом митці представили  два фотопроекти. Перший, пов’язаний з етнографією, національними меншинами, які живуть на території Миколаївської області. Другий проект пов’язаний з екологією та присвячений темі забруднення водойм, має назву «Між двома річками». До кожної роботи є опис та пояснення, що дозволяє краще зрозуміти задум авторів робіт.

На презентації виступив ректор Леонід Клименко, який зазначив, що нам дуже приємно, що ця творча робота відбувалась у співпраці з нашим університетом.

У свою чергу митці висловили подяку ректору Леоніду Клименку, директору Інституту філології Олександру Пронкевичу, декану Факультету соціології Дмитру Саю, викладачам Інституту філології Тетяні Остапчук та Олександрі Філоненко, а також голові ради національних меншин у Миколаєві Лоліті Каймаразовій.

На захід прийшли не лише зацікавлені глядачі, а й люди, які були зображені на роботах митців або чиї близькі брали участь у фотопроекті. Митці прагнули показати, як співіснують у мирі на одній  території різні культури протягом багатьох поколінь.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.