Відкриття фотовиставки американських митців про Миколаїв

31 травня у галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулося відкриття фотовиставки Габріели Булішової та Марка Ісаака. Вони є американськими митцями, які співпрацювали  з  нашим університетом близько 9 місяців в рамках Проекту імені Фулбрайта – програми міжнародних наукових обмінів, що діє за підтримки уряду США.

Митці представили фотовиставку під назвою «Там, де зустрічаються річки», яка присвячена культурному різноманіттю міста Миколаєва, на території якого  проживає близько 133 представників різних культур.

Загалом митці представили  два фотопроекти. Перший, пов’язаний з етнографією, національними меншинами, які живуть на території Миколаївської області. Другий проект пов’язаний з екологією та присвячений темі забруднення водойм, має назву «Між двома річками». До кожної роботи є опис та пояснення, що дозволяє краще зрозуміти задум авторів робіт.

На презентації виступив ректор Леонід Клименко, який зазначив, що нам дуже приємно, що ця творча робота відбувалась у співпраці з нашим університетом.

У свою чергу митці висловили подяку ректору Леоніду Клименку, директору Інституту філології Олександру Пронкевичу, декану Факультету соціології Дмитру Саю, викладачам Інституту філології Тетяні Остапчук та Олександрі Філоненко, а також голові ради національних меншин у Миколаєві Лоліті Каймаразовій.

На захід прийшли не лише зацікавлені глядачі, а й люди, які були зображені на роботах митців або чиї близькі брали участь у фотопроекті. Митці прагнули показати, як співіснують у мирі на одній  території різні культури протягом багатьох поколінь.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.