Відкрито збір коштів для реалізації проєкту «Долаючи бар’єри»


Допоможіть миколаївській та батумській молоді з інвалідністю стати щасливими!

ГО “Майстерня добра” відкриває збір на соціальний проєкт «Долаючи бар’єри». З січня по червень 2020 року на базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили (м. Миколаїв) буде організовано простір для спілкування та розвитку молоді з інвалідністю з м. Миколаєва (навчальні та розвиваючі тренінги, профорієнтаційні консультації та арт-терапевтичні психологічні групи), а також групи підтримки для батьків.

Цей проєкт допоможе 30 молодим людям з інвалідністю з Миколаєва та Батумі знайти віру в майбутнє і стати впевненіше, беручи участь в арт-терапевтичних групах; розвинути навички спілкування, побудувати проєкт власного майбутнього і успішно включитися в соціум за допомогою розвиваючих і навчальних тренінгів; відчути турботу і тепло незнайомих людей, отримавши подарунки до Різдва і пожертвування на цей проєкт; реалізувати свою мрію і вперше подорожувати в Грузію для участі у Весняному психологічному таборі.

Збір відкритий на відомій міжнародній краудфандінговой платформі GlobalGiving. Внести пожертву на проєкт можна за допомогою карти будь-якого банку світу на міжнародній платформі збору коштів за посиланням натиснувши в колонці праворуч кнопку DONATE NOW, і ввести суму і дані карти, своє ім’я та імейл. Платформа приймає пожертвування в доларах від 10 $ і вище і автоматично конвертує гривню в долари.

Загальна сума збору 9800 $

Разом ми здатні на більше! Будемо вдячні будь-якій підтримці у вигляді перепосту, благодійного внеску, рекомендацій, розміщення інформації про проєкт на своїх сайтах і групах в соціальних мережах!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …