Відкрито виставку дитячих творчих робіт у межах конкурсу «Миколаїв – місто рівності»

8 лютого в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відкрилась виставка малюнків та виробів від школярів Миколаєва на тему «Миколаїв – місто рівності». Протягом грудня та січня до ГО «Майстерня добра» надходили учнівські малюнки та творчі вироби в рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У конкурсі взяли участь 176 дітей з 43 шкіл Миколаєва та області.

Три кращі роботи стануть переможцями й отримають цінні подарунки. Переможців будуть визначати координатори проекту «Миколаїв – місто рівності». Приз за перше місце – планшет; за друге – смарт-годинник; за третє – акустична система. А приз глядацьких симпатій – павербанк-нічник! Усі інші учасники будуть заохочені грамотами за участь та сувенірами. Подарунки для переможців підготовані ГО «Майстерня добра» та профінансовано Посольством Королівства Нідерланди в Україні.

Виставка триватиме весь лютий в аудиторії 4-107, де відвідувачі зможуть проголосувати за кращий, на їхню думку, роботу.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77