Відкрито прийом заявок на перший конкурс Національного фонду досліджень “Наука для безпеки людини та суспільства”


Почався прийом заявок на перший конкурс наукових і науково-технічних проєктів Національного фонду досліджень – “Наука для безпеки людини та суспільства”.

Дедлайн подачі заявок – 15 червня 2020-го (23:59 за київським часом). Експертиза та оприлюднення результатів – до 7 серпня.

Конкурс повністю проходить онлайн. Загальний бюджет конкурсу на 2020 рік становить 100 млн грн. Максимальна сума фінансування проєктів:

  • із терміном виконання 2020 року – до 5 млн грн;
  • із терміном виконання в 2020-2021 рр. – до 10 млн грн.

Мета конкурсу – фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні.

Це конкурс колективних проєктів за напрямами досліджень, пов’язаних із біобезпекою, біомедициною, екологією, кібернетичною та інформаційною безпекою, із відповіддю на економічні, соціальні, гуманітарні виклики в умовах природних та техногенних надзвичайних ситуацій, а також з подоланням медико-біологічних, економічних, соціальних, психологічних, гуманітарних і культурних наслідків пандемії COVID-19.

Конкурс є колективним, тому його учасниками можуть бути наукові групи, до яких входять вчені як із однієї, так і з різних наукових установ. Один науковець може бути представленим у максимум 2-х заявках, поданих на конкурс, і бути керівником лише в одній з них. Науковий керівник та принаймні один виконавець проєкту повинні мати науковий ступінь, отриманий або визнаний в Україні, наукові публікації в періодичних виданнях, що індексуються Scopus і/чи WoS, та/або наукові монографії (для суспільно-гуманітарних наук) у відповідній галузі знань.

Із докладними умовами конкурсу, вимогами до проєктів і формами документів, можна ознайомитися в офіційному оголошенні.

Після закінчення прийому заявок, комісія перевірятиме їх на відповідність критеріям. У разі відповідності передаватиме на розгляд експертів – їх буде не менш як 3 на кожен проєкт, зокрема й іноземні експерти.

Оцінювання проєкту відбуватиметься за 5-бальною шкалою за 4-ма аспектами

  • якість запланованого дослідження (ваговий коефіцієнт 0.2);
  • значущість проєкту для подальшого розвитку науки/техніки/технологій/ суспільства (ваговий коефіцієнт 0.3);
  • якість і реалістичність запропонованого плану виконання проєкту (ваговий коефіцієнт 0.3);
  • науковий доробок виконавців проєкту (ваговий коефіцієнт 0.2).

Оцінка за  кожним аспектом визначається як середня зважена оцінка за кількома окремими критеріями. Кінцева оцінка проєкту вираховується як середнє зважене оцінок за аспектами. Для зручності отримана оцінка перетворюється в бали шляхом множення на 20. Тож максимальний бал, який може отримати проєкт, становить 100 балів.

За підсумками експертизи комісія конкурсу сформує рейтинговий список проєктів і надасть пропозиції щодо переможців та обсягу фінансування їхніх робіт. Остаточні результати затвердить наукова рада НФД, після чого їх оприлюднять на сайті Фонду.

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …