Відкрито набір учнів старших класів до Медіашколи ЧНУ імені Петра Могили

Вперше ЧНУ імені Петра Могили відкриває набір учнів старших класів до МЕДІАШКОЛИ!

Якщо ви хочете навчитися професіонально знімати, монтувати, фотографувати, брати інтерв’ю,
працювати в кадрі в прямому ефірі та грамотно поширювати свій контент в соцмережах, тоді вам до нас!
Запрошуємо абітурієнтів та всіх учнів старших класів, які мріють працювати у сфері медіа, до медіашколи ЧНУ імені Петра Могили!

Що необхідно:

• Відскануйте QR-код
  • Оберіть курс та встигніть подати онлайн – заявку до 28 березня (кількість місць обмежена)

Чекаємо на вас!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики