Відкрито набір учнів старших класів до Медіашколи ЧНУ імені Петра Могили


Вперше ЧНУ імені Петра Могили відкриває набір учнів старших класів до МЕДІАШКОЛИ!

Якщо ви хочете навчитися професіонально знімати, монтувати, фотографувати, брати інтерв’ю,
працювати в кадрі в прямому ефірі та грамотно поширювати свій контент в соцмережах, тоді вам до нас!
Запрошуємо абітурієнтів та всіх учнів старших класів, які мріють працювати у сфері медіа, до медіашколи ЧНУ імені Петра Могили!

Що необхідно:

  • Відскануйте QR-код
  • Оберіть курс та встигніть подати онлайн – заявку до 28 березня (кількість місць обмежена)

Чекаємо на вас!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету