Відкрито набір учнів старших класів до Медіашколи ЧНУ імені Петра Могили


Вперше ЧНУ імені Петра Могили відкриває набір учнів старших класів до МЕДІАШКОЛИ!

Якщо ви хочете навчитися професіонально знімати, монтувати, фотографувати, брати інтерв’ю,
працювати в кадрі в прямому ефірі та грамотно поширювати свій контент в соцмережах, тоді вам до нас!
Запрошуємо абітурієнтів та всіх учнів старших класів, які мріють працювати у сфері медіа, до медіашколи ЧНУ імені Петра Могили!

Що необхідно:

  • Відскануйте QR-код
  • Оберіть курс та встигніть подати онлайн – заявку до 28 березня (кількість місць обмежена)

Чекаємо на вас!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …