Відкрито набір на навчання в Університеті Ескішехір (Туреччина)

До уваги професорсько-викладацького складу

Факультету фізичного виховання та спорту

20 липня 2023 року розпочинається конкурсний набір на програму  Erasmus+ KA 171 Staff Mobility (номер проекту: 2022-1-TR01-KA171-HED-000069220).

Учасники мають можливість семестрового навчання протягом осіннього семестру 2023 – 2024 навчального року в Технічному університеті Ескішехір (ESTU, Туреччина).

Передбачаються грантові виплати розміром: 140 євро на день (5 днів) + витрати на проїзд*.

*Витрати на проїзд, які мають бути сплачені співробітникам, що користуються перевагами мобільності персоналу, повинні бути розраховані за допомогою «Калькулятора відстаней». Доступ до калькулятора відстаней можна отримати за посиланням:

Необхідні документи:

1. заява на ім’я ректора (з візою декана);
  2. скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. аплікаційна форма
  4. CV за структурою Europass англійською мовою (приклад);
  5. Motivation Letter (Мотиваційний лист, англійською мовою);
  6. мовний сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2.

Дедлайн  подачі документів до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили – 08 серпня 2023 року

Документи необхідно надіслати на електронну пошту відділу: fordep@chmnu.edu.ua