Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019.

Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих результатів з меншими тимчасовими витратами, а користувачам – зробити спільну роботу комфортніше і продуктивніше.

Дедлайн подачі заявок проектів – 12 серпня.

Умови конкурсу: створіть плагін, розширення, застосунок або іншу функцію, яка доповнює або покращує платформу Wrike.

Грошові нагороди за перші три заявки будуть такими: $25,000 доларів США, $10,000 доларів США $5,000 доларів США для першої, другої та третьої команд, відповідно.

Учасники, чиї проекти потраплять до першої десятки фіналістів, отримають повністю оплачувану одноденну поїздку до Праги (Чехія), що дозволить взяти участь у фіналі.

Команди, чиї проекти будуть відібрані до перших двадцяти, за винятком трьох переможців, отримають подарункову карту Amazon вартістю $200 USD.
Детальніше за посиланням.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики