Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!


Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019.

Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих результатів з меншими тимчасовими витратами, а користувачам – зробити спільну роботу комфортніше і продуктивніше.

Дедлайн подачі заявок проектів – 12 серпня.

Умови конкурсу: створіть плагін, розширення, застосунок або іншу функцію, яка доповнює або покращує платформу Wrike.

Грошові нагороди за перші три заявки будуть такими: $25,000 доларів США, $10,000 доларів США $5,000 доларів США для першої, другої та третьої команд, відповідно.

Учасники, чиї проекти потраплять до першої десятки фіналістів, отримають повністю оплачувану одноденну поїздку до Праги (Чехія), що дозволить взяти участь у фіналі.

Команди, чиї проекти будуть відібрані до перших двадцяти, за винятком трьох переможців, отримають подарункову карту Amazon вартістю $200 USD.
Детальніше за посиланням.

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …