Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!


Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019.

Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих результатів з меншими тимчасовими витратами, а користувачам – зробити спільну роботу комфортніше і продуктивніше.

Дедлайн подачі заявок проектів – 12 серпня.

Умови конкурсу: створіть плагін, розширення, застосунок або іншу функцію, яка доповнює або покращує платформу Wrike.

Грошові нагороди за перші три заявки будуть такими: $25,000 доларів США, $10,000 доларів США $5,000 доларів США для першої, другої та третьої команд, відповідно.

Учасники, чиї проекти потраплять до першої десятки фіналістів, отримають повністю оплачувану одноденну поїздку до Праги (Чехія), що дозволить взяти участь у фіналі.

Команди, чиї проекти будуть відібрані до перших двадцяти, за винятком трьох переможців, отримають подарункову карту Amazon вартістю $200 USD.
Детальніше за посиланням.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету