Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!


Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019.

Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих результатів з меншими тимчасовими витратами, а користувачам – зробити спільну роботу комфортніше і продуктивніше.

Дедлайн подачі заявок проектів – 12 серпня.

Умови конкурсу: створіть плагін, розширення, застосунок або іншу функцію, яка доповнює або покращує платформу Wrike.

Грошові нагороди за перші три заявки будуть такими: $25,000 доларів США, $10,000 доларів США $5,000 доларів США для першої, другої та третьої команд, відповідно.

Учасники, чиї проекти потраплять до першої десятки фіналістів, отримають повністю оплачувану одноденну поїздку до Праги (Чехія), що дозволить взяти участь у фіналі.

Команди, чиї проекти будуть відібрані до перших двадцяти, за винятком трьох переможців, отримають подарункову карту Amazon вартістю $200 USD.
Детальніше за посиланням.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …