Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Erasmus+ Ka107 на осінній семестр 2020-2021 навчального року в університеті Ca’Foscari (Ка’Фоскарі), Італія (Венеція)

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію. Стипендія НЕ покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном.

Усі студенти, які хочуть взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до Міжнародного відділу ЧНУ імені Петра Могили такий пакет документів (заповнений виключно в електронному вигляді!):

1. Бланк-заяву на ім’я ректора (про дозвіл участі у програмі);

2. CV (через програму Europass);

3. Скан першої сторінки закордонного паспорту;

4. Сертифікат про знання мови (рівень англійської мови – не нижче В2). За відсутності сертифікату можна скласти іспит на визначення рівня англійської мови, який буде організовано для студентів після подачі документів;

5. Мотиваційний лист (англійською мовою);

6. Переклад залікової книжки.

Приклади документів можна подивитися у Міжнародному відділі.

Бланк-заява (написана від руки) сдається в відділ міжнародних зв’язків, інші документи – в електронному вигляді на електронну пошту

Дедлайн подачі документів: 1 березня 2020 року.

З усіх питань звертайтеся до Міжнародного відділу.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році