Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування”  у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (ID у ЄДЕБО 47755, справа №1260/АС-21), яка відбудеться у четвер,  8 липня 2021 року о 16 год. 00 хв.

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 22.06.2021 №1334-Е експерти:

• Драгомирецька Наталія Михайлівна (Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ) – керівник експертної групи;
  • Гудзь Петро Васильович  (Національний університет «Запорізька політехніка»);
  • Войціцька Катерина Миколаївна (Державний університет “Житомирська політехніка”).

Підключитись до конференції Zoom
Підключитись також можна скориставшись ідентифікатором конференції Тема: Відкрита зустріч (08.07.2021) Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Час: 8 липня 2021 16:00 PM Киев

Код доступу: 2021