Відкрита зустріч із членами експертної групи в межах акредитації освітньої програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти

До уваги всіх зацікавлених!

У межах роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 Право галузі знань 08 Право  Чорноморського національного університету імені Петра Могили з використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom).

01 листопада 2023 року о 16:00 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи.

Запрошуються всі охочі!

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 19.10.2023 №1305 – Е:

Леся Малюга (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – керівник експертної групи;

Олена Кисельова (Сумський державний університет );

Марія Саюк (Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, здобувач вищої освіти).

Підключитись до конференції:

Ідентифікатор конференції: 744 3306 2879

Пароль: 2023

Запрошуємо всіх охочих до долучитись до відкритої зустрічі із членами експертної групи!