Відкрита зустріч із членами експертної групи в межах акредитації освітньої програми “Медицина” третього (доктор філософії) рівня вищої освіти

До уваги всіх зацікавлених!

У межах роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Медицина» третього рівня вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 222 Медицина галузі знань 22 Охорона здоров’я  Чорноморського національного університету імені Петра Могили з використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom).

18 жовтня 2022 року о 16:20 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи.

Запрошуються всі охочі.

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 07.10.2022 №513 – Е експерти:

• Надрага Олександр Богданович (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького ) – керівник експертної групи;
  • Мудренко Ірина Григорівна (Сумський державний університет);
  • Побережець Віталій Леонідович (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова).

Підключитись до конференції.

Ідентифікатор конференції: 432 902 1865