Відкрита зустріч із членами експертної групи в межах акредитації освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

До уваги всіх зацікавлених!

У межах роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Комп’ютерна інженерія» третього рівня вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 123 Комп’ютерна інженерія галузі знань 12 Інформаційні технології Чорноморського національного університету імені Петра Могили з використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom) 11 березня 2024 року о 17:00 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до відкритої зустрічі із членами експертної групи!

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 23.02.2024 № 378-Е експерти:

Юрій Гунченко (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова) – керівник експертної групи;

Ольга Ткаченко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

Наталія Петляк (Національний авіаційний університет).

Підключитись до конференції можна за посиланням

Ідентифікатор: 818 0924 2203

Код доступу: 2024