Відкрита зустріч із членами експертної групи в межах акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

До уваги всіх зацікавлених!

У межах роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій галузі знань 19 Архітектура та будівництво Чорноморського національного університету імені Петра Могили з використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom) 21 березня 2024 року о 16:30 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до відкритої зустрічі із членами експертної групи!

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 08.03.2024 № 492-Е експерти:

• Наталія Дудяк (Херсонський державний аграрно-економічний університет) – керівник експертної групи;
  • Руслана Таратула (Львівський національний університет природокористування);
  • Андрій Карпушин (Київський національний університет будівництва і архітектури).

Підключитись до конференції можна за посиланням

Пароль: 2024