Відкрита онлайн-зустріч щодо акредитації бакалаврської освітньої програми “Комп’ютерна інженерія”

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія” галузі знань 12 Інформаційні технології у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (ID освітньої програми у ЄДЕБО 12152, справа №0264/АС-21), яка відбудеться у понеділок, 1 березня 2021 року о 16 год. 00 хв.

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 12.02.2021 №278-Е експерти:

• Ігнатович Анатолій Олександрович (Національний університет “Львівська політехніка”) – керівник експертної групи;
  • Ліщина Наталія Миколаївна (Луцький національний технічний університет);
  • Усік Анна Миколаївна (Національний університет “Чернігівська політехніка”).

Посилання для підключення до конференції Zoom.
Підключитись також можна скориставшись ідентифікатором конференції (810 6241 6529) та паролем (KFVS).