Відкрита лекція Соні Геба в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

6 грудня 2019 року в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub відбулась відкрита лекція “Implementation of Principles of Social Justice in the USA” («Впровадження принципів соціальної справедливості в США») Соні Геба, стипендіатки програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта (Браунівський університет, США) для студентів спеціальності «Соціальна робота» та всіх охочих. Лекція відбулась англійською мовою з перекладом українською від Дмитра Сая.

Під час лекції Соня Геба розповіла про особливості впровадження принципів соціальної справедливості, проаналізувала специфіку прояву принципу справедливості в економічній, соціальній та політичній сферах. Спікерка наголосила на існуванні чотирьох стовпів реалізації принципу соціальної справедливості: справедливість, доступ, участь та право.

Соня Геба поділилася особистим досвідом участі у волонтерських заходах під час навчання в університеті, які були спрямовані на допомогу безпритульним у забезпеченні їм можливості реалізації основних прав людини.

Також спікерка розповіла про особливості організації спеціальної освіти в США, види освітніх програм для дітей з різними видами інвалідності. На завершення зустрічі кожен студент отримав змогу взяти участь в активному обговоренні шляхів розв’язання освітніх проблем реальної дитини.

Студентський та викладацький колективи щиро дякує Соні Геба за цікаву та корисну лекцію та сподівається на продовження плідної співпраці.