Відкрита лекція Соні Геба в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club


6 грудня 2019 року в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub відбулась відкрита лекція “Implementation of Principles of Social Justice in the USA” («Впровадження принципів соціальної справедливості в США») Соні Геба, стипендіатки програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта (Браунівський університет, США) для студентів спеціальності «Соціальна робота» та всіх охочих. Лекція відбулась англійською мовою з перекладом українською від Дмитра Сая.

Під час лекції Соня Геба розповіла про особливості впровадження принципів соціальної справедливості, проаналізувала специфіку прояву принципу справедливості в економічній, соціальній та політичній сферах. Спікерка наголосила на існуванні чотирьох стовпів реалізації принципу соціальної справедливості: справедливість, доступ, участь та право.

Соня Геба поділилася особистим досвідом участі у волонтерських заходах під час навчання в університеті, які були спрямовані на допомогу безпритульним у забезпеченні їм можливості реалізації основних прав людини.

Також спікерка розповіла про особливості організації спеціальної освіти в США, види освітніх програм для дітей з різними видами інвалідності. На завершення зустрічі кожен студент отримав змогу взяти участь в активному обговоренні шляхів розв’язання освітніх проблем реальної дитини.

Студентський та викладацький колективи щиро дякує Соні Геба за цікаву та корисну лекцію та сподівається на продовження плідної співпраці.


Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …