Відкрита лекція на тему «Мова війни, війна мов»

Вчора, 5 травня, відбулась відкрита лекція мовознавця Юрія Шевчука, який є викладачем української мови в Колумбійському та Єльському університетах.

Вчений вперше в Миколаєві і усі охочі мали змогу прослухати його лекцію на тему  «Мова війни, війна мов», у якій мовознавець наголосив думку про мову як засіб війни, на який мало звертають увагу.  Мовознавець наголосив на  двомовності і використанні російської мови в українському публіцистичному просторі та говорив «про ту війну, яка чомусь, як не дивно, залишається поза радаром  нашого суспільства, засобів масової інформації, уряду і теж наших дослідників», про війну інформаційну і «про мову як основне знаряддя у цій цивілізаційній війні».

Зустріч організувала кафедра української філології, теорії та історії літератури. Юрій Шевчук закликав ставити питання та дискутувати з ним, що й мали можливість зробити присутні аби розібратись у цьому складному питанні.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.